Pomocnik / Blacharz samochodowy

Job Talent 3

Belgia (Neerpelt), zagranica

Dla naszego klienta, autoryzowanego warsztatu marki Volvo, pilnie szukamy pomocnika/blacharza samochodowego.

Oferujemy ciekawą i stabilną pracę w nowoczesnym warsztacie, atrakcyjną stawkę z różnymi bonusami, dobre zakwaterowanie, itd.

Zadania:

  • Demontaż części
  • Wyklepywanie zgnieceń, ciecie I zgrzewanie części, w mniejszym stopniu praca na ramach
  • Szlifowanie i odtłuszczanie powierzchni
  • Przygotowywanie samochodów do prac lakierniczych.
  • Montaż lakierowanych części

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, jako blacharz
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia, jako blacharz.
  • Co najmniej podstawowa/komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie z marką Volvo jest zaletą
  • Własny transport od zakwaterowania do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia, od min. € 13 brutto za godzinę)
  • Belgijskie bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Stałą pracę od poniedziałku do piątku.
  • Zwrot kosztów dojazdu do Belgii do € 125.
  • Zakwaterowanie – koszt € 70 tygodniowo.
  • Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy, prosimy o przesłanie aktualnego cv w języku angielskim.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.