Pomoc w dziale księgowości

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Pomoc przy kontroli formalnej i rachunkowej dowodów księgowych;
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentów;
  • Przygotowane dziennych raportów;
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowo – finansowego;
  • Archiwizacja dokumentów firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość podstaw zagadnień księgowych;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta w międzynarodowej firmie;
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse