Pomoc w dziale księgowości

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Agencja Pracy Tymczasowej OTTO Polska Sp. z o.o. dla jednego ze swoich klientów lidera branży oświetleniowej poszukuje kandydatów zainteresowanych wykonywaniem czynności pomocniczych w dziale księgowości.

Nr.Ref. KS/MP/04/2015

Lokalizacja: Wilanów

Zakres zadań:

• Księgowanie rozliczeń z tytułu delegacji krajowych i zagranicznych;

• Inne prace wynikające z bieżącej pracy działu.

Wymagania:

• Wykształcenie ekonomiczne (może być też osoba w trakcie studiów, mile widziani studenci, absolwenci rachunkowości);

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

• Dokładność;

• Skrupulatność;

• Umiejętność koncentrowania się na szczegółach;

• Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Umowę zlecenie (około 80-100 godzin w miesiącu);

• Elastyczne godziny pracy;

• Atrakcyjną stawkę godzinową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.