Pomoc w biurze wraz ze sprzatanie biura

DGM Poland Sp. z o.o.

00-844 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma DGM Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów brytyjskiego i europejskiego rynku elektroniki użytkowej-producent tabletów, smartfonów, monitorów specjalistycznych, akcesoriów.

Opis Stanowiska pracy
• Wykonywanie czynności administracyjno – biurowych,
• Segregowanie dokumentów,
• Wprowadzanie danych do systemu,
• Pomoc w umawianiu spotkań biznesowych,
• Dbanie o stan przestrzeni biurowej i jej czystość (sprzątanie biura),
• Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
• Oraz innymi zadaniami przydzielonymi w ramach wsparcia pozostałych działów.

Wymagania

• Status studenta (warunek konieczny)
• Dyspozycyjność do pracy w niepełnym wymiarze godzin
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu zadań
• Dbałość o szczegóły przy sprzątaniu i wykonywaniu pracy.

Prezentacja firmy

DGM- uznana brytyjska markai zbranży IT/produktów elektronicznych. <br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa