Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Human Pro Logistics Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko pomocnika technika produkcji.

Zadania podstawowe:
-obsługa zautomatyzowanych maszyn produkcyjnych (linie nalewające , zakręcające i etykietujące do płynnych produktów kosmetycznych)
-monitorowanie procesów produkcyjnych pod katem jakości i efektywności pracy
-rozwiązywanie bieżących problemów technicznych , jakościowych , organizacyjnych
raportowanie do przełożonego
-współpraca z innymi działami , gdy sytuacja tego wymaga

Oferujemy:
-umowę zlecenie ,
-stawka 17,50 brutto

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.
Do treści prosimy o załączenie dopisku:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Nasze wymagania:
-gotowość do pracy w systemie III zmianowym
-praca od poniedziałku do piątku wg ustalonego harmonogramu

-mężczyzna do lat 40

-mile widziane doświadczenie techniczne oraz uprawnienia na wózek widłowy

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji