Pomoc przy inwentaryzacji - Poznań

Jobman Group Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Promo sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, zatrudni dla swojego klienta osoby zainteresowane pracą na stanowisku:

Pomoc przy inwentaryzacji – oferta pracy tymczasowej

Poszukujesz dodatkowej formy zarobku?
Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
- liczenie towaru w markecie budowlanym

Oferujemy:
- szkolenie i przygotowanie do pracy
- WYNAGRODZENIE W CIĄGU 3 DNI ROBOCZYCH
- program lojalnościowy dla zleceniobiorców
- zapewniamy dojazd i powrót z inwentaryzacji
- ciepły posiłek podczas inwentaryzacji

Wymagania

Mile widziane:
- doświadczenie na stanowisku pracownika inwentaryzacji

Weź ze sobą znajomych - niech oni też zarobią !!!

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie się do biura Jobman ul. 27 grudnia 7 w Poznaniu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, skontaktuj się telefonicznie lub aplikuj poprzez formularz.

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie