Pomoc nauczyciela w żłobku i przedszkolu - 100h miesięcznie

Centrum Harmonijnego Rozwoju Dziecka s.c.

60-185 Poznań Skórzewo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Kameralny prywatny żłobek poszukuje opiekuna grupy żłobkowej (0-3).

Praca początkowo na 100h miesięcznie co pozwoli Tobie na łączenie nauki z pracą.

Jeśli jesteś osobą pracowitą, pomysłową, kochającą dzieci - zapraszamy :)

Poszukujemy osób ciepłych, z powołaniem, lubiących pracę z maluchami.

Jeśli praca z dziećmi nie są Twoją pasją - nie aplikuj :)

Do obowiązków opiekuna będzie należało m.in. :

- opieka nad dziećmi;

- prowadzenie zajęć opiekuńczo-wychowawczych;

- współpraca z rodzicami podopiecznych;

- prowadzenie dokumentacji;

Oferujemy:

- w czasie nauki możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy do obowiązków studenckich;

- po zakończeniu studiów stałe zatrudnienie;

- wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji;

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

- miłą atmosferę;

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie pedagogiczne lub pokrewne;

- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie

- dobra organizacja pracy

- kreatywność i pomysłowość

- umiejętność pracy w zespole

- empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi

- mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

www.centrum-skorzewo.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia