Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Pomoc laboranta

Od: Gzella Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
Miejsce pracy: Osie k. Grudziądz, Świecie

GZELLA POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Osiu poszukuje wykwalifikowanych kandydatów do pracy na staż: pomoc laboranta

Wymagania:

  • spełnienie warunków określonych w PUP Świecie do odbycia stażu zawodowego,
  • Wykształcenie wyższe w zakresie: mikrobiologii, technologii żywności ,biologii, ochrony środowiska, biotechnologii, analityki medycznej i pokrewnych
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami jakości dla przemysłu spożywczego
  • Umiejętność organizacji czasu pracy, systematyczność, cierpliwość
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w laboratorium

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie próbek do badań
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań
  • przygotowywanie naważek i roztworów podstawowych
  • wykonywanie posiewów mikrobiologicznych
  • obsługa i nadzór nad sprzętem pomiarowym
  • przygotowywanie podłoży potrzebnych do analiz mikrobiologicznych

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • po stażu zapewniamy co najmniej 3 miesięczne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.