Pomoc kuchenna

Bar Lotos s.c.

Kwidzyn, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pomoc w kuchni na różnych stanowiskach pracy, zmywanie naczyń, itp.
Z uwagi na charakter lokalu może wystąpić konieczność pracy w dni wolne lub święta (za dodatkowym wynagrodzeniem lub w zamian inny dzień wolny).

Wymagania

Komunikatywność, pracowitość, dbanie o czystość osobistą i w miejscu pracy, dyspozycyjność, chęć do współpracy w zespole oraz do nabywania nowych umiejętności. Doświadczenie w pracy w gastronomii mile widziane!

Prezentacja firmy

Bar LOTOS to firma specjalizująca się w organizacji wszelkich przyjęć ok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia