Pomoc kuchenna / Niemcy

Agenzia Gastrojob

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Posiadamy wolne miejsca pracy dla pomocy kuchennych w restauracjach niemieckich, włoskich i greckich na terenie całych Niemiec.

Zakres obowiazkow:
- zmywanie naczyń
- obsługa zmywarki
- dbałość o porządek w miejscu pracy
- zaangażowanie, dobra organizacja pracy i dokładność
- odpowiedzialność za powierzone zadania

Oferujemy:
- legalną pracę na terenie całych Niemiec
- możliwośc rozwoju zawodowego
- nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- pracę stałą lub sezonową
- wynagrodzenie 900 – 1200 euro netto miesięcznie (w zależności od doświadczenia)

Wymagania

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra organizacja pracy
- podstawowa/komuniktywna znajomość języka niemieckiego, włoskiego lub greckiego
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Agentur GastroJob działa z dużym powodzeniem na rynku niemieckim od 2002... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia