Pomoc kuchenna - Niemcy

MONDI Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

Pomoc w przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami
Zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji
Zachowanie estetyki wydawanych dań
Oferujemy:

Pomoc Konsultanta w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji
Rzetelną i precyzyjną prezentację warunków zatrudnienia
Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec, w tym znalezienie zakwaterowania
W pełni legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace na warunkach niemieckich!!!
Płatne nadgodziny
Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
Możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Kierunkowe wykształcenie
Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza lub pomocy kuchennej w restauracji
Doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
Gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy
Chęci do pracy
Rzetelność oraz kultura osobista
Posiadanie własnego samochodu – mile widziane!

Prezentacja firmy

Zajmujemy się rekrutacją i doradztwem personalnym, a HR znaczy dla nas H... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Inne, Praca Praca w hotelu / Turystyka