Pomoc kuchenna, intendentka - prywatne przedszkole w Skórzewie k. Poznań

Centrum Harmonijnego Rozwoju Dziecka s.c.

60-185 Skórzewo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy pomocy kuchennej - intendentki do pracy przy wydawaniu posiłków w prywatnym przedszkolu i żłobku w Skórzewie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
- prowadzenie działu kuchennego - wydawanie posiłków, mycie naczyń;
- tworzenie list zaopatrzenia przedszkola w produkty żywieniowe i gospodarcze;
- współudział w układaniu jadłospisów;
- bieżący kontakt z firmami dostawczymi i cateringowymi;
- utrzymywanie kuchni w należytym stanie sanitarnym i higienicznym;
- czuwanie nad sprawnością urządzeń stanowiących wyposażenie kuchni ;

Wymagania

Od osoby zatrudnionej oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku;
lub
- wykształcenia kierunkowego;
- odpowiedzialności;
- zaangażowania w życie placówki;

Prezentacja firmy

www.centrum-skorzewo.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia