Pomoc Księgowej (Biuro Rachunkowe) - BŁONIE /LESZNO /SOCHACZEW, mazowieckie

Adnaw Accounting Services Sp. z o.o.

Leszno /k. Błonia, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Pomoc Księgowej

Nr ref PK/02/14

Miejsce pracy: Leszno /k. Błonia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Przygotowanie dokumentów do księgowania i ich wprowadzenie do systemu księgowego
  • Pomoc przy przygotowaniu deklaracji
  • Kserowanie i skanowanie dokumentów
  • Inne bieżące zadania z zakresu księgowości

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość pakietu MS OFFICE
  • Podstawowa wiedza księgowa
  • Odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu (krótkie terminy)
  • Prawo jazd

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dopisaniem następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 1997-08-27 Dz.U. z 2002, nr 101, poz. 923 ze zm.”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami odpowiadającymi naszym kryteriom.

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży firm księgowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa