Opis stanowiska pracy

Firma księgowa świadczy kompleksową obsługę w obszarze księgowym, kadrowo-płacowym. Dzięki wypracowanym procedurom oraz doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom obsługę dostosowaną do ich wymagań i potrzeb.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy:
- osoby do pomocy działu Księgowego.

Region: wielkopolskie, Gniezno.
Opis stanowiska:

Księgowy/Księgowa

Pracownik dołączy do Działu Księgowego. Pracownicy działu zajmują się min.: prowadzeniem Ksiąg i ewidencji podatkowych, przygotowywaniem deklaracji i raportów. Samodzielni księgowi są również odpowiedzialni za kontakt z urzędami skarbowymi oraz pomoc klientom przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i audytach.

Oferujemy:
- możliwość podjęcia pracy dla najlepszych!
- atrakcyjny pakiet szkoleniowy,
- stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i pełną informacją o wykształceniu wraz z listem motywacyjnym).

Wymagania

Wymagania:

Od kandydata oczekujemy:
◾co najmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych,
◾wykształcenia wyższego lub licencjat w kierunku rachunkowym lub ekonomicznym,
◾znajomości zagadnień księgowych i podstaw przepisów podatkowych, umiejętności wspierania klientów na każdym etapie działalności,
◾dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,
◾samodzielności i odpowiedzialności,
◾komunikatywności i umiejętności formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,
◾dużej dyspozycyjności i zaangażowania,
◾dodatkowym atutem będzie znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Firma księgowa świadczy kompleksową obsługę w obszarze księgowym, kadrow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa