POMOC DO ARTYSTYCZNEGO WIĄZANIA BRANSOLETEK

LILOU Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą:

• uzdolnioną manualnie, kreatywną

• lubisz kontakt z ludźmi

• interesujesz się modą

Dołącz do zespołu Lilou.

Zakres zadań:

• wykonywanie bransoletek i grawerów na biżuterii

Wymagania:

• ładny charakter pisma

• zdolności manualne

• zmysł artystyczny

• dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę

• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

• zatrudnienie sezonowe w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę w gronie sympatycznych i kompetentnych ludzi

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.

Prezentacja firmy

Z myślą o ludziach, którzy cieszą się życiem, bawią trendami i przez mod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna