Opis stanowiska pracy

Kancelaria Senatu poszukuje kandydata na stanowisko pomocy biurowej w Biurze Administracyjnym

Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1
Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

Główne zadania wykonywane na stanowisku pracy:

  • dystrybucja korespondencji i prasy w urzędzie,
  • obsługa sekretariatów biur i komisji senackich oraz klubów (sprawdzenie czystości i estetyki pomieszczeń, uzupełnianie wody pitnej),
  • obsługa skrytek senatorskich,
  • przygotowanie sali posiedzeń Senatu i sal komisyjnych oraz ich obsługa (sprawdzenie czystości i estetyki pomieszczeń, uzupełnianie wody pitnej),
  • dbałość o estetykę i czystość w pomieszczeniach reprezentacyjnych,
  • opieka nad zielenią w pomieszczeniach,
  • obsługa szatni.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie podstawowe lub zawodowe,
  • dyspozycyjność.

Wymagane dokumenty:

  • życiorys

Warunki pracy:

  • praca w budynkach i pomieszczeniach urzędu na terenie Warszawy/Śródmieścia.

Inne informacje:

  • w ofercie należy podać dane kontaktowe – adres e-mail lub numer telefonu -
  • kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną poinformowani telefonicznie lub pocztą elektroniczną o terminie rozmowy kwalifikacyjnej;
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie będą wymagane na etapie rozmowy kwalifikacyjnej;
  • zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Termin składania aplikacji do 12 listopada 2018 r.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Kancelaria Senatu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa