Opis stanowiska pracy

Getid to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora nowych mediów.

Działalność firmy skupia się wokół technologii internetowych, kreacji wizualnej i marketingu.

W związku z rozwojem firmy szukamy osoby na stanowisko do pomocy
przy sprawach biurowych.

Miejsce pracy: Poznań

Wymiar pracy: 4-8h w godziniach 8-17 ( poniedziałek – piątek ) / w przypadku studentów jesteśmy w stanie dopasować grafik do zajęć.

Forma zatrudnienia: umowa o dzieło / zlecenie  ( mile widziani studenci do 26 roku życia )

Okres próbny: 1 miesiąc

Obowiązki:

-  szkolenia Klientów z obsługi oprogramowania firmowego ( telefonicznie, w siedzibie - firmy lub bezpośrednio u Klienta ),

- uzupełnianie treści na stronach www,

- opracowywanie korespondencji,

- gromadzenie i przechowywanie dokumentacji,

- przygotowywanie dokumentów firmowych ( umowy, druki, szablony ofert ),

- tworzenie zestawień i prezentacji,

- organizowanie spotkań,

- kontakt z partnerami biznesowymi,

- inne prace biurowe.

Wymagania

- minimum wykształcenie średnie,

- mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z branży IT

- co najmniej dobra znajomość pakietu MS Office lub Open Office,

- wysoka kultura osobista,

- inicjatywa i energia w działaniu,

- duże poczucie odpowiedzialności,

- umiejętność organizacji czasu pracy i ustalania priorytetów,

- samodzielność , umiejętność rozwiązywania problemów,

- komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji,

- mile widziana bardzo dobra znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

- pracę w przyjaznej atmosferze i dobrych warunkach,

- nowoczesne stanowisko pracy,

- rozliczenie w oparciu o stawkę godzinową ( 9 zł netto / h ) + premia

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, bardzo prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych oraz dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży nowych mediów. Sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
11PLN - 11PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa