Opis stanowiska pracy

Jesteśmy producentem i dystrybutorem spersonalizowanej odzieży sportowej. W zwiazku z naszym dynamicznym rozwojem na rynkach zagranicznych poszukujemy osoby do pomocy w pracach biurowo-marketingowych.

Do obowiązków będzie należało między innymi:

- wprowadzanie nowych produktów do systemów komputerowych, nadawanie kodów kreskowych

- wystawianie aukcji i ofert w polskich oraz zagranicznych portalach aukcyjnych

- pomoc w obsłudze sprzedaży internetowej (wprowadzanie zamówień, fakturowanie)

- tworzenie baz danych dla działu handlowego

Oferujemy:

- pracę w zespole młodych, pozytywnych ludzi

- lokalizację biura w centrum Łodzi

- możliwość rozwoju w kierunku wykonywania samodzielnych i coraz bardziej wymagających zadań

- stałe wynagrodzenie z terminową wypłatą

Wymagania

Wymagamy:

- pozytywnej energii na co dzień

- umiejętności szybkiego wprowadzania danych komputerowych

- punktualności i dobrej organizacji czasu pracy

Dobra znajomość jezyka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa