Opis stanowiska pracy

Polska firma spedycyjna z Poznania zajmująca się organizowaniem transportu międzynarodowego rzeczy, poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Pomoc biurowa z j. angielskim

Do zadań takiej osoby należeć bedzie m.in.:

  • nadzór nad obiegiem korespondencji przychodzącej;
  • nadzór nad obiegiem korespondencji wychodzącej;
  • wspomaganie fakturowania;
  • miękka windykacja klientów krajowych i zagranicznych;
  • inne zadania związane z pracą biura, np. przygotowanie pism, tłumaczenia, wspomaganie pracy handlowców i spedytorów etc.

Oferujemy:

  • stacjonarna praca biurowa w centrum Poznania;
  • praca w dni powszednie pon-pt, w godzinach 8-16;
  • zakres pracy na poziomie 4-8 godzin dziennie, w zależności od natłoku obowiązków;
  • partnerskie podejście w relacjach pracownik-pracodawca,
  • możliwość praktycznego szlifowania języków w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w specyficznej branży logistycznej;
  • szkolenia wdrożeniowe, branżowe, kursy językowe;
  • możliwość dalszego rozwoju oraz rozszerzenia zakresu obowiązków;
  • praca w młodym dynamicznym zespole;
  • prywatna opieka zdrowotna.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem;
  • komunikatywność, otwartość, umiejętności interpersonalne;
  • kreatywność, rzetelność, ambicje, dyspozycyjność;
  • umiejętność biegłego posługiwania się komputerem, programami; biurowymi, narzędziami internetowymi;
  • wiek do 30 lat;
  • mile widziani studenci zaoczni.

Prosimy o wysłanie CV poprzez formularz z serwisu Infopraca. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczonym zespołem ludzi, którzy działają na rynku spedycji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat