Pomiar ruchu drogowego - Białystok

EU-Consult Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma Eu-Consult Sp. z o.o. z poszukuje osób do pracy przy pomiarach natężenia ruchu drogowego.

Miejsce pracy: Białystok.

W każdym punkcie pomiarowym na terenie Białegostoku pomiar natężenia ruchu będzie realizowany przez 2 dni robocze po 16 godzin.

Czas realizacji: dni robocze w listopadzie w godzinach 6:00-22:00.

Termin podjęcia współpracy: od 02.11.2015 r.

Zakres obowiązków:
- liczenie pojazdów na drogach z podziałem na kategorię
- zapisywanie wyników na kartach pomiaru

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- sumienność,
- odpowiedzialność,
- zaangażowanie,
- wytrzymałość,
- mile widziani studenci zaoczni lub dzienni.

Oferujemy:
- umowę o dzieło,
- atrakcyjne wynagrodzenie ,
- perspektywę pracy w przyszłości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

EU−CONSULT Sp. z o.o. jest firmą badawczo-doradczą, która powstał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój