Opis stanowiska pracy

zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

Sprzątanie pokoi z łazienkami i przedpokojem, sal telewizyjnych, korytarzy, klatek schodowych, sali konferencyjnej, kuchni studenckich oraz innych pomieszczeń w ACH (w tym: wietrzenie pokoi, zmiana bielizny pościelowej, firanek i zasłon, ścielenie łóżek, odkurzanie, czyszczenie wykładzin i mebli, mycie łazienek, drzwi, lamp, luster, szyb itp.).

oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,

świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Wymagania

wymagania:

- uczciwość i sumienność,

- samodzielność w wykonywanych obowiązkach,

- umiejętność pracy w zespole,

- operatywność, komunikatywność i dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
premia, dodatek za staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna