Pokojowa z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-Trybut-Polski HR S.A.

31-156 Kraków, małopolskie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: 31-156 Kraków

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.
A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
POKOJOWA/Y Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: Kraków/ Wieliczka
Obowiązki:
Utrzymywanie czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych w hotelu

Wymagania:

Wymagania:
• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• dobre zdrowie i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dobra organizacja pracy własnej
• dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
• mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
• stałe wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w przyjaznej atmosferze