Plytkarz/murarz

Jobb-Link AS

Trondheim, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Jobb-Link AS rozpoczęła swoją działalność 01.01.2010. Jesteśmy norweską Agencją Pośrednictwa Pracy i Pracy Tymczasowej. Nasi konsultanci, zarówno polscy jak i norwescy, posiadają wieloletnieletnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej. Współpracujemy z średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, które wspieramy w zakresie dobierania i zatrudniania personelu.
Wychodząc na przeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:
Plytkarz/Murarz

OFERUJEMY:

• Umowę o pracę na norweskich warunkach; kontrakt na czas określony zgodnie z zamowieniem klienta z możliwością pracy na stale,
• Atrakcyjne wynagrodzenie na europejskim poziomie,
• Pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę,
• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe; minimum ukończona szkoła w zawodzie lub dyplom czeladnika,
• Min. 5 lat doświadczenia w zawodzie popartego świadectwami pracy,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego/norweskiego
• Mile widziane doswiadczenie w pracy w krajach skandynawskich.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firma rekrutacyjna istniejaca na rynku norweskim od nied... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie