Płytkarz/Glazurnik z doświadczeniem

Kotablue Sp. z o.o.

Kraków, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy glazurnika/płytkarza z doświadczeniem w układaniu płytek wielkoformatowych (90/45, 60/60) na dużych powierzchniach.

Oferujemy pracę przy układaniu płytek w sklepach w całej Polsce oraz za granicą, możliwe zakwaterowanie, diety.

Wymagania

Wymagane doświadczenie i gotowość do pracy w delegacji.
Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy hiszpańską firmą budowlaną z dużym doświadczeniem na rynku euro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
diety
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie