Płatny Staż w obsłudze klienta - nie call center

Gazeo

90-745 Łodź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

gazeo - największy w Polsce motoryzacyjny portal internetowy poświęcony propagowaniu tańszych i ekologicznych, gazowych paliw samochodowych. Najświeższe wiadomości, rzetelne informacje, opinie branży LPG i CNG. Wszystko to czyni z gazeo unikalne źródło wiedzy o całej branży autogazu w kraju i na świecie.

Jesteś osobą otwartą i komunikatywną? Kontakty z ludźmi nie są dla Ciebie problemem? Interesują Cię tajniki marketingu? Jeśli chcesz zgłębić wiedzę z tego właśnie zakresu - to staż właśnie dla Ciebie !

Kogo szukamy ?

STUDENTÓW

Osób kreatywnych, uśmiechniętych i otwartych na nowe wyzwania,

Pewnych siebie i komunikatywnych,

Zaangażowanych w wykonywanie powierzonych obowiązków,

Oferujemy :

Możliwość rozwoju oraz zdobycie cennego doświadczenia w zakresie e-marketingu, e-commerce oraz obsługi klienta,

Udział w interesujących projektach,

Wynagrodzenie prowizyjne,

Godziny pracy dopasowane do możliwości kandydata (poniedziałek - piątek),

Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,

Przyjazną atmosferę w pracy.

Zakres obowiązków :

Aktualizacja bazy danych,

Wsparcie handlowców i redakcji,

Współtworzenie ofert i materiałów niezbędnych do pracy portalu,

Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z partnerami,

Kontakt z klientami.

Wymagania

OCZEKUJEMY:

-zaangażowania i dużo pozytywnego nastawienia

-umiejętności współpracy w grupie

-doświadczenie nie jest wymagane

Prezentacja firmy

gazeo.pl - największy w Polsce motoryzacyjny portal internetowy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta