Płatny Staż w Dziale Rozwoju Serwisów Internetowych – dziennikarz/edytor

Fine Art Media

Warszawa, 01-206, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować z profesjonalistami w jednym z największych serwisów dziecięcych na polskim rynku?

Już dziś przystąp do programu płatnych praktyk Dzidziusiowo!

Osoba na tym stanowisku będzie:

  • Uczestniczyć w nowym kluczowym projekcie – wdrożenie nowego serwisu internetowego dzidziusiowo . pl
  • Czuwać nad jakością i rozwojem treści w serwisie
  • Współpracować z zespołem Web Development
  • Wspierać wdrażanie funkcjonalności w zakresie e-commerce

Co oferujemy?

  • Trzymiesięczny, płatny staż
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności
  • Uczestniczenie w kluczowym projekcie
  • Pracę w miłej, komfortowej atmosferze
  • Wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę
  • Praktyki w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczny czas pracy

Wymagania

Jakich osób szukamy?

  • Kreatywnych i z głową pełną pomysłów
  • Potrafiących pracować w zespole
  • Zaangażowanych w powierzane im obowiązki
  • Oczekujących efektywnego szkolenia, umożliwiającego praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy
  • Posługujących się poprawną polszczyzną
  • Posiadających „lekkie pióro”
  • Mile widziana znajomość kodów html oraz obsługi CMS

CV (mile widziany LM) wraz z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." prosimy kierować na adres: kariera(at)dzidziusiowo . pl

Prezentacja firmy

FAM Sp. z o.o. <br/>Dynamiczny rozwój oraz chęć poszukiwania nowych rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce