Płatny staż w Dziale Niemieckim (język niemiecki)

(Nie używany) ATERIMA old fioletowy tylko system infopracowy

30-644 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś Studentem lub Absolwentem i dysponujesz wolnym czasem przynajmniej 20 godzin w tygodniu? Mówisz w języku niemieckim przynajmniej na poziomie B1 i chcesz go dalej rozwijać? Jeśli tak - prześlij nam swoje CV!

Kogo szukamy?

  • Studentów bądź Absolwentów chętnych poszerzać swoje kompetencje
  • Znających język niemiecki
  • Gotowych do pracy administracyjno-biurowej
  • Lubiących rozmawiać przez telefon
  • Pomocnych, zmotywowanych i chętnych do działania
  • Chcących związać się z firmą na dłużej

Jakie mamy dla Ciebie zadania?

  • Kontakt telefoniczny z Opiekunami wyjeżdżającymi do Niemiec
  • Wsparcie w zakupie biletów, pomoc organizacyjna i logistyczna
  • Utrzymywanie przyjacielskich relacji z osobami przebywającymi w Niemczech
  • Udział w nowym projekcie realizowanym przez Dział Niemiecki
  • Prace administracyjno-biurowe na zlecenie Zespołu
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim w różnych sytuacjach zawodowych

Co zyskasz, pracując z nami?

  • Płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Ciekawe, różnorodne zadania, nie pozwalające się nudzić
  • Możliwość rozwoju kompetencji w zarządzaniu projektem
  • Kompleksowe szkolenia wprowadzające do roli
  • Wsparcie i pomoc ze strony Zespołu
  • Zniżki u partnerów w C.H. Bonarka
  • Świetną atmosferę i pyszną kawę prosto z naszego ekspresu :)

Daj sobie szansę na staż, a później na pracę!

Oferujemy możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
nie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta