Płatny staż w dziale marketingu

Polish Business Club Sp. z o.o.

00-515 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Chcesz zwiększyć swoje szanse na dobre zatrudnienie?

Wiesz, co zrobić, by Twoje CV było silniejszą kartą przetargową na rynku pracy?

Zgłoś się na trzymiesięczny płaty staż do naszej prężnie rozwijającej się organizacji biznesowej!

Nauczymy Cię wielu rzeczy, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości. Poznasz zasady organizacji eventów, zarządzania relacjami z klientami, planowania i współpracy w biznesie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- wyszukiwanie nowych możliwości promocji,
- opieka nad stroną www i fb,
- wsparcie w tworzeniu strategii PR i marketingowej,
- pomoc w pracach biurowych,
- udział w organizacji eventów biznesowych.

Wymagania

Jeśli tylko:

- masz chęci do nauki i jesteś bystry,
- umiesz funkcjonować w mediach społecznościowych,
- znasz podstawy PR’u i marketingu,
- biegle obsługujesz komputer,
- dobrze mówisz i piszesz po angielsku,
- jesteś kreatywny, kontaktowy i wykazujesz inicjatywę,

a dodatkowo:

- masz meldunek w Warszawie,
- jesteś studentem studiów niestacjonarnych lub absolwentem do 27 roku życia

albo:

- jesteś zarejestrowany jako bezrobotny i chcesz wrócić na rynek pracy

wyślij nam swoje CV oraz krótki list motywacyjny.

Stażystom oferujemy:

- wsparcie i pomoc w zdobyciu doświadczenia zawodowego,
- pracę w kameralnym biurze w centrum Warszawy,
- dużą samodzielność w działaniu,
-elastyczne godziny pracy
- udział w ważnych eventach świata biznesu,
- stypendium stażowe finansowane z urzędu pracy,
- referencje po odbyciu stażu.

Dodatkowo: bezcenne wskazówki, ważne kontakty biznesowe i doświadczenie, które trudno znaleźć gdzie indziej.

Pamiętaj o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Polish Business Club to polska organizacja powołana do życia w 2013 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media