PŁATNY STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Tellmedia Sp. z o.o.

50-148 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Weryfikowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,

• Księgowanie operacji gospodarczych,

• Sporządzanie dokumentów kadrowych i płacowych,

• Wspieranie zespołu księgowego w bieżących sprawach,

• Analizowanie wybranych kont księgowych,

• Opracowywanie raportów oraz zestawień w Excelu,

• Porządkowanie i archiwizacja dokumentów księgowych,

• Weryfikacja prawidłowości załączanych do dokumentów księgowych protokołów,

• Inne prace księgowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania

• Podstawowa znajomość zagadnień finansowo-księgowych,

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

• Wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia,

• Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań,

• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności,

• Dokładność, samodzielność,

• Mile widziane doświadczenie w dziale księgowym lub biurze rachunkowym (również staże i praktyki), znajomość systemu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Tellmedia to rozwijająca się firma działająca na terenie całego k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa