Płatny staż w biurze nieruchomości

Tower Nierchomości

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Staż dla osób: - mile widziany wiek do30lat - z lI profilem pomocy, - zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łodzi, powyżej 12-miesięcy.

Poszukujemy osoby, która:
- posiada łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami,
- odznacza się dobrą organizacją czasu pracy,
- ma silną motywację do pracy i realizacji celów, - mile widziane doświadczenie w handlu.

Do obowiązków stażysty będzie należeć:
-pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
-wprowadzanie nowych ofert do systemu oraz aktualizacja istniejących,
-przygotowywanie ofert potencjalnym klientom,
-prezentacja nieruchomości,
-pomoc w kompletowaniu dokumentów dotyczących nieruchomości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego.
Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w Łodzi, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
820PLN - 997PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Podane wynagrodzenie jest kwotą netto możliwego stypendium stażowego. Stażyści otrzymują część prowizji od sprzedaży mieszkań przez nich pozyskanych do oferty.
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena