płatny staż na stanowisku Junior Graphic Designer

Mediasoft Polska Sp. z o.o.

31-515 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz zostać Graphic Designerem i nauczyć się biegle podstaw w tej branży, zapraszamy do nas. Jako stażysta nauczysz się projektować reklamy internetowe i landing page pod konkretne cele marketingowe, dowiesz się jak tworzyć elementy graficzne stron internetowych zgodnie z zasadami usability, a także jak robić reklamy flashowe, zapewne poszerzysz też wiedzę z zakresu UX. Więcej obiecywać nie będziemy, ale na pewno będziesz zadowolon(y/a).

OFERUJEMY:
Płatny staż w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Wiedzę branżową i możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

WYMAGAMY:
podstawowej znajomości programu ADOBE PHOTOSHOP
chęci uczenia się nowych rzeczy i poszerzania swoich kwalifikacji
umiejętności pracy zespołowej
poczucia humoru
znajomości zasad web designu (podstawowa wiedza o tym jak projektować pod HTML5, cSS3, jQuery)
umiejętności wyciągania logicznych wniosków i uczenia się na błędach

MILE WIDZIANE:
wiedza o przygotowaniu do druku
znajomość bieżących trendów UX / CX
wiedza o projektowaniu reklam, mailingów i LP, by konwertowały jak najlepiej

DUŻYM ATUTEM BĘDZIE
znajomość ADOBE ILLUSTRATOR
znajomość języka branżowego
podstawowa znajomość środowiska FLASH pod kątem tworzenia reklam internetowych
rozumienie celów marketingowych projektów

Prezentacja firmy

Zespół eBroker.pl tworzą specjaliści branży finansowej, marketing... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce