Płatny Staż na stanowisku administrator multimedialnych aplikacji internetowych.

Art'n'Media Sp. k-a.

42-580 Wojkowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Spółka technologiczna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Stażysty - administratora multimedialnych aplikacji internetowych.

Kandydatom oferujemy:
- uczestnictwo w nowatorskim projekcie multimedialnym o bardzo wysokim stopniu innowacyjności,
- zdobycie doświadczenia, które kilkukrotnie zwiększy Waszą wartość na rynku pracy,
- zatrudnienie na pełny etat po skończeniu stażu.

Do zadań kandydata należeć będą miedzy innymi administrowanie i rozwój e-usługi.

Wymagania

Wymagania minimalne:
- biegła umiejętność administrowania platformami windows i technologii internetowych,
- co najmniej podstawowa znajomość PHP (OOP), baz danych oraz architektury MVC, np. cake php,
- znajomość języków scryptowych, w szczególności Java Script,
- skillful use of english technical manuals
- pozytywne nastawienie, otwarty umysł i komunikatywność i chęć oraz łatwość przyswajania nowych umiejętności

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość i środowiska Node.js także jQuery, AJax itp
- programowanie animacji flash
- co najmniej podstawowa znajomość standardów Video w technologii IP (codecs, transport stream, FFMPEG, muliticast/unicast ...)
- co najmniej podstawowa znajomość standardów i obsługi sieci (routing IPv4, zarządzanie VLAN'ami itp.)
- programowanie lub wdrażanie aplikacji mobilnych

Prezentacja firmy

Art'n'Media to firma specjalizująca się w tworzeniu nowatorskich pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems