Płatny staż. Multimedia, digital, produkcja audio-wideo.

Umbrelka Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

UMBRELKA to zespół pasjonatów nowoczesnych narzędzi komunikacji. Produkujemy spoty, serwisy internetowe, wizualizacje i animacje 3D. Pracujemy ze znanymi, międzynarodowymi markami.
Nasze biuro jest wyposażone w studio nagraniowe, jest w dobrze skomunikowanej i bardzo przyjemnej okolicy - Ochota Szczęśliwice w Warszawie.
Zapraszamy studentów - akceptujemy niepełny wymiar godzinowy (minimum 30 godzin w tygodniu).

Szukamy kontaktowej, wszechstronnej, skutecznej i dynamicznej osoby do produkcji audiowizualnych w nowym projekcie multimedialnym.
Umiesz planować i skutecznie realizować działania, masz lekkie pióro, rozległe zainteresowania, wyczucie stylu?
Lubisz ludzi, kręcą Cię multimedia i chcesz pracować w twórczej atmosferze? Skontaktuj się z nami!

Obowiązki:
- opracowywanie koncepcji wizualnej i scenariuszy spotów audio-wideo,
- organizacja produkcji: kontakt z aktorami, makijażystami, stylistami, zarządzanie kalendarzem produkcji,
- wsparcie reżysera i operatora na planie spotów audio-wideo, praca z aktorami,
- wsparcie montażysty w post-produkcji, przygotowanie grafik i animacji.

Wynagrodzenie:
- 1000 zł netto z w trakcie 1-miesięcznego stażu,
- 2000 zł netto plus kwartalna premia po udanym stażu.

Wymagania

Szukamy osób zorganizowanych, pozytywnych, lubiących ludzi, dobrze piszących, z wieloma zainteresowaniami, komunikatywnych i interesujących się multimediami.

Oczekujemy dobrej znajomości Adobe Photoshop, MS Office i przynajmniej języka angielskiego.
Mile widziana znajomość Adobe Premiere, After Effects, 3D Max Studio i/lub Blendera.

Prezentacja firmy

UMBRELKA to pasjonaci nowoczesnego marketingu, komunikacji, multimediów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca dla studenta