płatny staż informatyczny

T -WSB Sp. z o.o.

42-200 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych mających na celu poprawę jakości kształcenia placówek oświatowych oraz podniesienie kompetencji zawodowych i umiejętności osób prywatnych.
Aktualnie do naszego projektu poszukujemy zmotywowanych do podniesienia swoich kwalifikacji osób bezrobotnych chętnych do udziału w trzymiesięcznym stażu poprzedzonym szkoleniem projekcie „Technologia w służbie rynku pracy”.

w związku z realizacją projektu zapraszamy do odbycia płatnego stażu ICT

Oferujemy:
- trzymiesięczny staż informatyczny z zakresu kreowania aplikacji i treści e-learningowych
- kompleksowe szkolenie potwierdzone certyfikatem,
- atrakcyjne stypendium stażowe i szkoleniowe,
- poradnictwo zawodowe prowadzone przez specjalistów,
- zwrot kosztów dojazdu,
- catering podczas szkoleń,
- możliwość zdobycia kompetencji pożądanych na dzisiejszym rynku pracy.

Wymagania

Jeżeli jesteś:
- osobą do 27 roku życia,
- zamieszkałą na terenie powiatu częstochowskiego,
- zarejestrowaną lub mogącą się zarejestrować jako osoba bezrobotna w PUP,

To czekamy właśnie na CIEBIE! Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do projektu. Wyślij swoje zgłoszenie na adres mailowy biura.
Liczba miejsc ograniczona!

Prezentacja firmy

wkrótce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce