Płatny staż dla osób niepełnosprawnych – młodszy informatyk

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska

Warszawa, mazowieckie

Od: Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie Pomoc Maltańska
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja Publiczna

Zakres obowiązków:
- opieka techniczna nad sprzętem komputerowym oraz oprogramowaniem,
- przygotowywanie i i konfiguracja stacji roboczych Windows,
- przygotowywanie i konfiguracja stacji roboczych Linux,
- eksport/import danych z baz danych (MS ACCESS, MySQL),
-Oferta:
- zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w Administracji Państwowej,
- stypendium stażowe,
- możliwość wsparcia trenera pracy, doradcy zawodowego, psychologa,
-pośrednictwo pracy po ukończeniu stażu.
Staż jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym ze sprzężeniem- warunek konieczny,
- wykształcenie mile widziane wyższe informatyczne (absolwent, bądź student)
- znajomość obsługi MS Office, MS ACCESS, MySQL,
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
- motywacja do podjęcia pracy biurowej.