Płatne szkolenia i staże zawodowe

Klient infoPraca.pl

mazowieckie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w projekcie „Wczoraj bierni, dziś aktywni. Kompleksowy projekt aktywizacji zawodowej osób biernych zawodowo powyżej 30 roku życia zamieszkałych na terenach wiejskich województwa mazowieckiego”

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 - 2020

DO KOGO SKIEROWANY JEST PROJEKT?

Do udziału zapraszamy osoby:

  • powyżej 30 roku życia,
  • bierne zawodowo,
  • mieszkające bądź uczące się na terenach wiejskich woj. mazowieckiego

CO OFERUJEMY?

  • W ramach projektu oferujemy udział w niżej wymienionych formach wsparcia:

1. Indywidualne doradztwo zawodowe,

2. Szkolenia:

  • Pracownik Obsługi Biurowej (POB) - 112h
  • Przedstawiciel Handlowy (PH) - 128h

Każdy z uczestników szkoleń otrzyma stypendium szkoleniowe w wysokości 744,8 zł lub 851,2 zł brutto za szkolenie

3. 5 miesięczne płatne staże zawodowe z możliwością późniejszego zatrudnienia

Każdy stażysta otrzyma stypendium stażowe w wysokości 1850 zł brutto miesięcznie x 5 miesięcy

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY!

Każdy z uczestników za udział w poszczególnych formach wsparcia będzie otrzymywał wynagrodzenie w postaci stypendium szkoleniowego i/lub stażowego

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
120
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Praktyki / Staż