Płatne praktyki w dziale HR (Rekrutacja)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

• Wspieranie procesów rekrutacyjnych

• Aktualizacja bazy CV

• Poszukiwanie kandydatów z branży IT metodą Direct Search

• Współpraca z konsultantami w zakresie prowadzonych rekrutacji

• Analiza rynku IT pod kątem dostępności najlepszych kandydatów

Wymagania:

• Wykształcenie min., średnie ( mile widziani studenci lub absolwenci)

• Zainteresowanie obszarem HR,

• Zaangażowanie i motywacja do pracy

• Komunikatywność, umiejętność budowania relacji

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy

• Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Ciekawą, pełną wyzwań samodzielną pracę

• Pracę w młodym, dynamicznym zespole

• Bonusy za pozytywne efekty pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media