Opis stanowiska pracy

Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego ICCSS odgrywa aktywną rolę jako wiodące międzynarodowe centrum doskonałości w zakresie bezpieczeństwa chemicznego i promowania kultury bezpieczeństwa chemicznego w wymiarach krajowym, regionalnym i globalnym, wśród różnych grup odbiorców, ze szczególnym uwzględnieniem rządów, przemysłu chemicznego, środowisk akademickich i organizacji pozarządowych.

Targi Kielce SA oraz Fundacja Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego (ICCSS) w Warszawie organizują Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016, który odbędzie się w Kielcach, 18-20 kwietnia 2016 r.

Uczestnictwo w projekcie będzie wymagało umiejętności marketingowych i komunikacji do partnerstw międzynarodowych, firm globalnych i dziennikarzy.

Będzie to niezwykła okazja do promowania dobrych stosunków, wymiany handlowej i współpracy globalnej.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w różnorodnym zespole gronie wliczając w to chemików, rektorów, dyplomatów, przedsiębiorców.

• Udział w międzynarodowych konferencjach i szkoleniach w zakresie bezpieczeństwa chemicznego

• Możliwośc uczestniczenia w spotkaniach wysokiego szczebla wraz z dyplomatami, przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami.

• Możliwość rozwoju osobistego poprzez należenie i wspieranie aktywnego i młodego zespołu

• Płatne praktyki

Oczekujemy:

• Umiejętności w redagowaniu tekstów i marketingu fundacji

• Praca w zespole

• Tworzenie artykułów prasowych, redagowanie tekstów

• Kontakt z uczestnikami Światowego Kongresu Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016

• Tłumaczenia dokumentów z polskiego na angielski i z angielskiego na polski

• Umiejętność regularnego updatu strony internetowej

• Wspacie marketingowe fundacji m.in. poprzez:

  • Update profilów społecznościowych: YouTube, Facebook.
  • Kreowanie świadomości bezpieczeństwa chemicznego
  • Tworzenie filmów promujących Światowy Kongres Bezpieczeństwa Chemicznego CHEMSS 2016

Oferujemy stałą umowę po zakończeniu praktyk.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie zaawansowanym
  • Lekkie pióro
  • Dokładność, skrupulatność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Prezentacja firmy

Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego pełni rolę centrum dos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media