Płatne praktyki letnie

P.H.U Maksim Zamyslau

Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś urodzonym przedstawicielem handlowym, posiadasz zdolności negocjacyjne i masz siłę przebicia, chcesz pracować w miłym środowisku i zdobyć doświadczenie w Dziale Sprzedaży, to praktyka dla Ciebie.
Firma handlowo-usługowa zajmująca się sprzedażą i serwisem opon poszukuje praktykanta/ki do Działu Sprzedaży.
WYMAGANIA:
• Student lub technik ostatnich lat studiów lub szkoły policealnej, technikum, szkoły zawodowej (preferowany marketing)
• Gadatliwość ,
• Dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)
• Otwartość na pracę z ludźmi i łatwość nawiązywania kontaktów (e-mail, telefon),
• Dyspozycyjność
• Umiejętność dobrej organizacji oraz skrupulatność w wykonywaniu zadań
• Mile widziana znajomość języków obcych

CO OFERUJEMY:
• Bardzo miłą atmosferę pracy
• Dużą swobodę w wyborze sposobu realizacji zadań
• Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie (płatne praktyki)
• Szkolenia produktowe
• Możliwość kontynuacji współpracy dla osób, które pozytywnie przejdą okres 3 miesięcy praktyk i zrealizują założone cele.

Wymagania

OBOWIĄZKI:
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów
• Utrzymywanie kontaktów i obsługa klientów istniejących
• Raportwanie wykonanej pracy
• Kompleksowa obsługa Klientów
• Przygotowywanie ofert Handlowych
• Współpraca przy wprowadzaniu nowych produktów do sprzedaży
• Dbanie o powierzone narzędzia pracy

Prezentacja firmy

MZ Agencja Reklamowa to firma zajmująca się dystrybucją gadżetów reklamo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing