PŁATNE 3 miesięczne praktyki - tworzenie stron www i reklamy w interecie

Migan Sp. z o.o.

Józefów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PŁATNE 3 miesięczne praktyki w Józefowie potem praca

Studentów dowolnych kierunków zapraszamy na trzy - miesięczne praktyki
z Tworzenia stron www i reklamy w interecie (katalogowanie, mailingi
reklamowe, inne) do biura w Józefowie (k. Basenu) dla osób
z dobrą znajomością obsługi komputera i internetu.

Mile widziane podstawy: HTML, PHOTOSHOP, Joomla.

Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16.
Również w tych godzinach i dniach będą odbywały się praktyki.

Na zakończenie wystawiamy certyfikat oraz najlepszym proponujemy
pracę na dowolny rodzaj umowy (zlecenie, dzieło, o pracę).

Rozpatrujemy oferty tylko z CV oraz numerem telefonu.

Prezentacja firmy

Zapraszamy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
400PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce