Płatna praktyka w dziale marketingu

Fundacja Edukacji Podatkowej

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Edukacji Podatkowej zaprasza studentów na płatne praktyki w dziale marketingu w Krakowie. Poszukujemy kandydatów z dobrą znajomością mediów społecznościowych i internetu.
Do obowiązków praktykanta będzie należało m.in. tworzenie i zarządzanie bazami danych, prezentowanie działań Fundacji w mediach społecznościowych, kontaktowanie się z uczestnikami szkoleń. Czas trwania praktyki: praktyka miesięczna, elastyczny czas praktyki.

Prezentacja firmy

Fundacja Edukacji Podatkowej z siedzibą w Krakowie jest instytucją pozar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 10PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media