Plant Process Manager (Automotive Industry) (m/k)

Trenkwalder

Żory, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory
Obowiązki:
  • efektywna organizacja pracy działu oraz zarządzanie podległym zespołem,
  • nadzór merytoryczny i formalny nad wszystkimi procesami w zakładzie,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych podnoszących jakość procesów,
  • opracowywanie budżetu oraz kontrola kosztów podległego działu,
  • udział w projektach Continuous Improvement,
  • odpowiedzialność za  bezpieczeństwo i higienę pracy,
  • utrzymywanie współpracy z innymi działami w celu zminimalizowania braków.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub chemicznym,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim jest warunkiem koniecznym, dodatkowo znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem,
  • doświadczenie zawodowe w branży automotive (warunek konieczny),
  • zaangażowanie i sumienność w pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem.
Oferujemy:
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w stabilnej i silnie rozwijającej się firmie,
  • codzienną współpracę z najbardziej prestiżowymi markami w branży
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowych strukturach grupy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza rekrutacyjnego. Prosimy o dołączenie CV (w wersji edytowalnej) w języku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy