Patrol Group Sp. z o.o.  Sp. k-a
Patrol Group Sp. z o. o. S.K.A. działa na rynku już od ponad 20 lat. Jesteśmy polską firmą produkującą i sprzedającą produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, akcesoria do ogrodów, donice, itp.). Zatrudniamy kilkuset wspaniałych pracowników a naszymi klientami są największe sieci handlowe – w Polsce i na świecie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za obsługę naszych klientów zagranicznych:

Planista

Od: Patrol Group Sp. z o.o. Sp. k-a
Miejsce pracy: Wieluń

Działająca na rynkach europejskich od ponad 20 lat polska firma produkcyjno- handlowa z branży DIY oraz Ogród, w związku z dynamicznym rozwojem i stale umacniającą się pozycją na rynku europejskim, poszukuje osoby na stanowisko:

PLANISTA

Nr Ref: P/03/2015

Ofertę kierujemy do zaangażowanych, zdecydowanych, kreatywnych osób, które są ukierunkowane na objęcie odpowiedzialnego stanowiska w pełnym wyzwań środowisku pracy. Osób, które chcą się uczyć i do każdego zadania podchodzą z zaangażowaniem, starannością i uśmiechem.

ZADANIA

  • Współpraca z działem handlowym, logistycznym i zaopatrzeniem w celu usprawnienia przepływu informacji; Prowadzenie projektów handlowych na poziomie planowania i koordynacji produkcji,
  • Tworzenie planów, zapewniających terminową realizację zamówień/projektów,
  • Prowadzenie działań mających na celu ciągłe podnoszenie efektywności procesów produkcyjno –logistycznych.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zdobycie doświadczenia z zakresu planowania;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów,
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • min. 2- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie handlowej lub produkcyjno-handlowej
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość systemu SIMPLE.ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność, kreatywność,
  • Umiejętność działania pod presją czasu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego cv wpisując w tytule maila numer referencyjny ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.