CEDO Sp. z o.o.
Grupa CeDo to zatrudniająca ok. 2000 pracowników w Europie i Azji firma z branży FMCG. Od 20 lat obecna na rynku polskim, jako lider w branży przetwórstwa polietylenu.
W Kątach Wrocławskich w nowoczesnych, stale rozwijających się fabrykach, produkujemy szeroki asortyment jednorazowych produktów dla gospodarstwa domowego (m.in.: różnego typu worki na odpady, folie spożywcze i aluminiowe). Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży w całej Europie, a nasze produkty sprzedajemy pod marką własną PACLAN www.paclan.pl jaki i pod markami prywatnymi klientów na rynku polskim i całej Europy.

Obecnie poszukujemy osoby (mile widziani studenci studiów zaocznych) na stanowisko:

Planista

Miejsce pracy: KĄTY WROCŁAWSKIE

Główne zadania dotyczą min.:

  • planowania produkcji zapewniającej zaspokojenie potrzeb klienta;
  • zarządzania realizacją zleceń produkcyjnych;
  • planowania dostaw surowców wykorzystywanych w procesie produkcji (monitorowanie terminowości dostaw oraz optymalizacja zapasów magazynowych);
  • przygotowywanie analiz i raportów oraz planowanie długoterminowe;
  • Przygotowywanie i wdrożenie projektów planistycznych oraz wsparcie w innych projektach na poziomie zakładu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (w pisaniu i mówieniu);
  • umiejętności analitycznych (analiza danych, wyciąganie wniosków i proponowanie konkretnych rozwiązań adekwatnych do sytuacji, podejście do zadań strukturalno-logiczne);
  • bardzo dobra znajomość obsługi EXCEL (praca z raportami);
  • nastawienie na uczenie się nowych obszarów, poszukiwanie wiedzy i zdobywanie doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość budowania relacji na różnych szczeblach organizacji;
  • inicjatywa w zakresie podejmowanych działań, wprowadzanie usprawnień, proponowanie rozwiązań;
  • umiejętności wykorzystania czasu oraz gotowość do realizacji kilku projektów jednocześnie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu;
  • wynagrodzenie zgodne z posiadanymi kompetencjami;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobycie doświadczeń w firmie o charakterze międzynarodowym oraz poprzez system szkoleń;
  • pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole, ceniącym miłą atmosferę pracy;
  • integrację zespołową poprzez organizację imprez działowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.