Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PLANISTA

Od: Tyco Electronics Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji w zakresie przypisanych wyrobów,
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień,
  • Terminowa obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w zakresie przypisanych wyrobów,
  • Optymalizacja procesów logistycznych w zakresie przypisanych wyrobów,
  • Analiza prognoz, zamówień, obciążenia, terminowości dostaw i wysyłek wraz z poziomem zapasów,
  • Minimalizacja koszów magazynowania surowców, półwyrobów i wyrobów gotowych, przez optymalne ich wykorzystanie,
  • Skuteczna komunikacja wewnątrzdziałowa oraz międzydziałowa.

Wymagane kwalifikacje:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze planowania, zakupów, logistyki,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język używany w codziennej pracy),
  • Dobra znajomość MS Office (zwłaszcza MS Excel),
  • Zdolności analityczne, systematyczność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w międzynarodowej korporacji z możliwością rozwoju i poszerzania wiedzy,
  • pakiet ubezpieczenia medycznego po okresie próbnym,
  • szkolenia,
  • pracę w dynamicznym, przyjaznym i międzynarodowym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.