Planista w Dziale Zarządzania Materiałowego

Elica Group Polska

Jelcz-Laskowice, 55-221, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Codzienna analiza planu produkcji pod względem zakupów materiałowych
  • Sporządzanie prognoz zapotrzebowania materiałowego dla dostawców zgodnie z planem produkcji
  • Kontrolowanie terminowości dostaw
  • Kontakt z dostawcami w języku angielskim
  • Wysyłanie materiałów do dostawców na podwykonanie
  • Zarządzanie gospodarką materiałową
  • Praca w systemie SAP
  • Odpowiedzialność za przegląd i minimalizowanie stanów magazynowych zgodnie ze strategią firmy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym zespole w bardzo dobrej atmosferze
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (zarówno ustna, jak i pisemna), znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość SAP lub innych systemów klasy MRP będzie dużym atutem
  • Samodzielność, zdolności analityczne
  • Umiejętność logicznego myślenia w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu i wyniku
  • Umiejętność pracy w zespole i proaktywna postawa

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica jako przedstawiciel Grupy Przemysłow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka