Planista Sprzedaży- praca od zaraz!

Foodcare Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Foodcare jest jednym z liderów w branży spożywczej na polskim rynku.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy w Polsce i zagranicą poszukujemy ambitnych osób chętnych do rozpoczęcia z nami współpracy.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Planista Sprzedaży

Opis stanowiska:

• Terminowe przygotowanie i przekazanie rzetelnych, oraz spójnych analiz na potrzeby działów Sprzedaży i Marketingu

• Tworzenie długo, średnio i krótko terminowych planów sprzedaży, oraz kontrola i nadzór nad ich realizacją

• Wsparcie procesów decyzyjnych i proponowanie rozwiązań dla biznesu

• Tworzenie nowych narzędzi (raportów) lub poprawa już istniejących

• Regularne monitorowanie danych, oraz działań konkurencji

• Wykonywanie prac analitycznych we współpracy z kluczowymi klientami wewnętrznymi

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny!)

• Zaawansowana znajomość programu Excel (w tym doskonała znajomość tabel przestawnych i powiązanych baz danych)

• Mile widziana znajomość VBA

• Umiejętność łączenia kilku źródeł danych w celu stworzenia przyjaznych dla użytkownika narzędzi

• Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Zorientowanie na cel

Oferujemy:

• interesującą pracę i ciekawe wyzwania

• dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów

• stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się organizacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

 W aplikacji prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z liderów w swojej branży na polskim rynku.<br/><... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management