Planista Produkcji

4Directions

Wrocław, dolnośląskie

4Directions

Od: 4Directions
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą we Wrocławiu, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie zestawień i analiz niezbędnych do przygotowania planu produkcji
  • Przygotowywanie planów produkcyjnych oraz kontrola ich realizacji
  • Emisja i zarządzanie dokumentacją warsztatową
  • Kontakt z pozostałymi działami firmy w zakresie realizacji i optymalizacji produkcji
  • Opracowywanie operacyjnych planów krótkoterminowych (dziennych) dla poszczególnych maszyn na podstawie harmonogramu produkcji
  • Optymalizacja i kontrola stanów magazynowych
  • Analiza zamówień i zleceń /sprawdzanie możliwości terminu realizacji pod kątem dostępności zasobów
  • Utrzymanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów logistyczno-produkcyjnych
  • Przygotowywanie i monitorowanie niezbędnych raportów planistycznych i podsumowujących wykonanie produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min 3 letnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produkcją jednostkową
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP, znajomość JDEdwards będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość SAP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Silna motywacja, zorientowanie na wyniki
  • Umiejętność wnikliwej analizy i przewidywania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.