Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej 3M, poszukujemy osoby na stanowisko:

planista produkcji

Nr ref.: 37288
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • planowanie produkcji długo i krótkoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów;
  • zarządzanie danymi w systemie klasy ERP oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych;
  • optymalizację dostaw poprzez zapewnienie dostępności zasobów i materiałów;
  • zarządzanie i kontrolę poziomu zapasów magazynowych w zakresie wyrobów gotowych, surowców i opakowań;
  • utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji - z zespołami zadaniowymi, z europejskimi i amerykańskimi strukturami firmy, jak również z dostawcami i partnerami handlowymi;

Oczekiwania:
  • dobra znajomość MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w piśmie i w mowie)
  • doświadczenie- minimum 3 lata w procesach związanych z planowaniem produkcji
  • znajomość procesów logistycznych (mile widziane wykształcenie logistyczne, nie jest wymagany dyplom magistra)
  • sumienność, dokładność, pilność
  • zmysł analityczny
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy z działami-głównie z produkcją, magazynem
  • gotowość uczenia sie nowych systemów i baz korporacyjnych

Oferta:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)