Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej 3M, poszukujemy osoby na stanowisko:

planista produkcji

Nr ref.: 37288
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • planowanie produkcji długo i krótkoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów;
  • tworzenie Głównego Harmonogramu Produkcji (MPS) oraz planowanie i realizację produkcji przy optymalizacji kosztów;
  • zarządzanie danymi w systemie klasy ERP oraz tworzenie i aktualizowanie parametrów planistycznych;
  • optymalizację dostaw poprzez zapewnienie dostępności zasobów i materiałów;
  • zarządzanie i kontrolę poziomu zapasów magazynowych w zakresie wyrobów gotowych, surowców i opakowań;
  • utrzymywanie bardzo dobrych wewnętrznych i zewnętrznych relacji - z zespołami zadaniowymi, z europejskimi i amerykańskimi strukturami firmy, jak również z dostawcami i partnerami handlowymi;
  • aktywne uczestnictwo w projektach Lean Six Sigma i przeglądach z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • znajomość procesów planowania produkcji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sumienność, dobra organizacja, elastyczność i samodzielność w pracy

Oferta:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe benefity

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)